Alyss.cz - zabava pro vsechny ALYSS.cz - HIMYM - Jak jsem poznal vasi matku ALYSS.cz - Jiste pane ministre online ALYSS.cz Komiks - kreslen serily ALYSS.cz - Jiste pane premiere online ALYSS.cz - Ajtaci - the IT Crowd ALYSS.cz - cinsky horoskop ALYSS.cz - mal Sheldon online ALYSS.cz - Clarence online ALYSS.cz - SGA - Stargate: Atlantis - Hvezdn brana: Atlantida ALYSS.cz - Jmenuji se Earl - My name is Earl ALYSS.cz - origami, navody, galerie ALYSS.cz - M*A*S*H 4077 - online mash ALYSS.cz - TRON Uprising - online Tron HRY, ALYSS.cz - superhry online, 1001hry
SGA - Stargate: Atlantis - Hvězdná brána: Atlantida
     Menu
     Reklama
     Epizody
     Alyss.cz

ENKII Byl jednou jeden... vynalezce online na enkii.cz
     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry Uloz si video Nahnoji.cz biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni Globální mediální server TetriSys
Postavy
Beck
Beck je mladý program žijící ve městě Argon. Pracuje jako opravář v Ableově garáži a je jeden z nejlepších ve své profesi. Jeho nejlepšími kamarády jsou Mara, Zed a Bodhi.

Tron
Je to bezpečnostní program vytvořený programátorem Alanem Bradleym za účelem kontroly komunikace ve starém systému ENCOMu a jeho ochrany. Později byl Kevinem Flynnem zkopírován do nového systému - Gridu, kde rovněž plnil úlohu ochránce systému.

Mara
Mara je jednou z Beckovo nejlepších přátel a spolupracovníkem v Ableho garáži. Mara se specializuje na smrtelné zbraně.

Zed
Zed je také jedním z Beckovo nejlepších přátel a spolupracovníkem v Ableho garáži. Zed se specializuje na nejrychlejší vozidla v síti Grid.

Clu
Je to původní hackerský program (což značí i barva jeho obvodů) napsaný Kevinem Flynnem. Měl za úkol nabourat se do systému ENCOMu a získat z něj pro Kevina důvěrnou informaci.

General Tesler
Tesler je jedním z Cluovo generálu. Je extrémě ambiciózní a sadistický. Tesler velí městu Argon ze své velitelské lodi.

Paige
Paige je komandérem Teslerovy armády, sloužící ve městě Argon. Jako jedna z mála vojáků přežila střet s Odpadlíkem (a to vícekrát), a dokonce byla schopna se mu v některých chvílích boje vyrovnat.

Pavel
Je někdy až přehnaně ambiciózním pobočníkem generála Teslera a stejně jako Paige má hodnost komandéra. Paige považuje za svého soka, neustále s ní „soupeří“ o Teslerovu přízeň a snaží se získat větší pravomoce.

Facebook - AONN.cz - TRON: Uprising
   © Alyss 2012

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com